€ 2460/mc

Od zaraz fizyczna praca Niemcy bez języka w markecie wykładanie towarów Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 14, 2022 01:16

Oferujemy zatrudnienie w supermarkecie z Hamburga dla chętnych bez znajomości języka. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy wykładaniu towarów spożywczych i przemysłowych.

Stanowisko: Pracownik marketu

Pensja: 2460 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Hamburg, Niemcy

Zakres zadań:

  • jest to praca fizyczna w markecie wielkopowierzchniowym
  • głównym zadaniem będzie wykładanie produktów na półki sklepowe, kontrolowanie jakości, zmiana ekspozycji czy prace porządkowe

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • bezkonfliktowość
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do pracy w środowisku monitorowanym
  • pracowitość

Oferujemy:

  • pomoc rezydenta Polaka na miejscu
  • opcja pobierania zaliczek w wysokości do 150 euro tygodniowo
  • stałą umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • zatrudnienie na pełny etat do podjęcia od zaraz
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • zakwaterowanie odpłatne zorganizowane na miejscu

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do aplikowania mailowo, z załączeniem dokumentów na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w tytule: Praca w sklepie, Hamburg 10/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-niemcy-w-markecie-bez-znajomosci-jezyka-wykladanie-towaru-hamburg/

ID ogłoszenia: 5676347c82f95ebc