€ 2250-2750/mc brutto

Od zaraz dla par oferta pracy w Niemczech bez języka produkcja kremu czekoladowego Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 13, 2020 5:00 am
  • Wygasa: 9 dni, 11 godzin

Oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz i bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii dla par na produkcji kremu czekoladowego do smarowania pieczywa.

Stanowisko: Pracownik produkcji kremu czekoladowego

Miasto: Kolonia, Niemcy

Pensja: od 2250 do 2750 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • pierwsze dni pracy to szkolenie pracownicze płatne pełną stawkę godzinową
  • szczegółowe zadania będą na bieżąco zlecane przez przełożonego
  • do zadań należeć będzie np.: przeprowadzanie kontroli jakości, obsługa urządzeń, proste prace na taśmie produkcyjnej itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy produkcyjnej
  • brak nałogów
  • pełne zaangażowanie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy

Zapewniamy:

  • legalne, niemieckie warunki zatrudnienia
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie
  • dobre wynagrodzenie przelewane na konto pracownika
  • system trójzmianowy
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane dla pracowników na miejscu w cenie 250 euro od pary lub 150 euro od singla

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania aplikacji poprzez poniższy adres mailowy:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 11/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kremu-czekoladowego-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 2155fad8ae44ece1