€ 2490 brutto +dodatki

Od zaraz dla par oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie przekąsek w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: maj 5, 2023 00:51

Fabryka z Berlina poszukuje od zaraz pakowaczy lub pary do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu słonych przekąsek na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie dla chętnych będzie dostępne odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pakowacz przekąsek solonych

Miasto: Berlin, Niemcy

Termin: od zaraz

Zarobki: 2490 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie czynności związanych z pakowaniem przekąsek solonych na linii produkcyjnej w fabryce spożywczej. Pracownik będzie musiał zadbać o prawidłowe funkcjonowanie maszyn i urządzeń w procesie pakowania oraz dbać o jakość i ilość pakowanych produktów. Oprócz tego będzie musiał wykonywać prace porządkowe i zapewnić utrzymanie czystości w miejscu pracy, a także przestrzegać obowiązujących norm i procedur bezpieczeństwa i higieny pracy.

Oczekiwania:

Pracodawca poszukuje pracownika do pracy w fabryce spożywczej, który będzie miał dobrą kondycję fizyczną i będzie dążył do osiągnięcia wyznaczonych celów. Oczekuje się, że kandydat będzie sumienny i odpowiedzialny w wykonywaniu swoich obowiązków oraz będzie miał możliwość przejścia badań sanepidu w Niemczech (opłata wynosi około 25 euro). Doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej będzie dodatkowym atutem, a umiejętność pracy w zespole będzie niezbędna.

Zapewniamy:

Pracodawca zapewnia pracownikom płatne mieszkanie na miejscu, które kosztuje 250 euro miesięcznie od osoby lub 450 euro od pary. Ponadto, pracownicy będą mieli dostęp do świadczeń socjalnych, a pracodawca zapewni wdrożenie w obowiązki oraz pomoc w dopełnianiu formalności urzędowych. Pracownicy będą zatrudnieni na podstawie niemieckiej umowy o pracę i będą objęci ubezpieczeniem zdrowotnym oraz innymi świadczeniami socjalnymi. Pracodawca zapewni również bezpłatną opiekę medyczną, a pracownicy będą mieli możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie przekąsek – 05/23 Berlin”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-pakowanie-przekasek-praca-w-niemczech-od-zaraz-dla-par-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 92664542c141ddfe