€ 13,50/h brutto

Od zaraz dla par oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka w sklepie wykładanie towarów Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 10, 2023 02:47

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w sklepie z Kolonii przy wykładaniu towarów na półki. Fizyczna praca w Niemczech dla par także bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: pracownik sklepu

Miasto: Kolonia, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Umowa: na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia

Opis stanowiska pracy:

  • bezsprzecznie fizyczna praca przy wykładaniu towarów na półki sklepowe
  • do zadań należeć będzie również wycieranie regałów, transport artykułów wózkami, wycieranie podłóg itp.

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • bezkonfliktowość
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • komunikatywność
  • chęć podjęcia nauki języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem (otwierającym drogę do renegocjacji warunków i ewentualnych awansów)

Zapewniamy:

  • komplet odzieży pracowniczej
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • niemiecką umowę o pracę
  • darmowe lokum zorganizowane na miejscu
  • pełny etat
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia

Aplikacja:

Prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem CV, na adres dostępny poniżej:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. fiz/a5/01/23

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dla-par-fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-w-sklepie-wykladanie-towarow-koln/

ID ogłoszenia: 56863bc0c3b35bac