€ 2,300.00

Od zaraz dla par Niemcy praca bez języka na magazynie hurtowni słodyczy Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Styczeń 19, 2021 5:30 am

Hurtownia słodyczy z Berlina zatrudni pary do pracy w Niemczech na magazynie. Ogłoszenie 2021 aktualne od zaraz dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik na magazynie słodyczy

Miasto: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 2300 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac pomocniczych – rozładunek, załadunek, kompletowanie zamówień, pakowanie, obsługiwanie sprzętów, dbanie o porządek
  • zadania będą zlecane na bieżąco przez przełożonego

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • odpowiedzialność
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • samodzielność
  • zdolność do pracy w zespole
  • energiczność

  • pełne wsparcie rezydenta Polaka na miejscu, pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych, u lekarza, w banku, przy tłumaczeniach, kadrowych
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem, świadczeniami i płatnym urlopem
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 300 euro miesięcznie od pary za pokój
  • dla najlepszych pracowników stałe zatrudnienie

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 3576005655ac5b81