€ Do uzg.

Od zaraz dla par i grup Niemcy praca bez języka przy pakowaniu słodyczy, Berlin 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Kwiecień 2, 2021 3:11 am
  • Wygasa: 3 dni, 12 godzin

Firma z Berlina zatrudni od zaraz pary i grupy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2021 przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie będzie zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji słodyczy

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będą nieskomplikowane zadania przy pakowaniu oraz układaniu słodyczy
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości czekoladek

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • konieczność posiadania auta – na jedną parę lub grupę
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • pełny etat
  • dodatki za pracę na zmianie nocnej i w weekendy
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie i dodatki
  • urlop wypoczynkowy wynoszący 24 dni rocznie
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • zorganizowane zakwaterowanie z Internetem
  • możliwość uzyskania zwrotu podatku nawet do 1500 euro

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/slodycze-2021

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/305238/0

ID ogłoszenia: 5676062713291e65