€ 2560 +premie, dodatki

Od zaraz dla par dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka wykładanie towaru w sklepie z Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: czerwiec 9, 2023 01:30

Bez znajomości języka w sklepie z Düsseldorf od zaraz do podjęcia fizyczna praca w Niemczech także dla par przy wykładaniu towarów. Zakwaterowanie darmowe zapewnione będzie na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik sklepu

Termin: od zaraz

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 2560 euro brutto miesięcznie

Zadania:

W niemieckim supermarkecie w Düsseldorfie, będziesz odpowiedzialny za obsługę klientów, udzielanie pomocy w wyszukiwaniu produktów, uzupełnianie towarów na półkach, kontrolę jakości, wykładanie nowych towarów oraz dbanie o porządek.

Wymagania:

Do spełnienia wymagań należy być gotowym do szybkiego rozpoczęcia pracy w Niemczech, wykazywać sumienność, zaangażowanie, motywację, dobrą kondycję fizyczną, umieć skutecznie pracować w zespole, a także posiadać znajomość języka niemieckiego (mile widziana). Ponadto, oczekujemy odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków oraz zachowania wysokiego poziomu kultury osobistej.

Oferta:

W ramach naszej oferty zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie, pomoc w procesie relokacji oraz wsparcie przez cały okres trwania umowy. Będziesz objęty niemiecką umową o pełnym etacie, z możliwością otrzymywania zaliczek do 150 euro raz w tygodniu. Ponadto, oferujemy ubezpieczenie zdrowotne, świadczenia socjalne oraz kompleksowe szkolenie pracownicze.

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Praca w sklepie, Düsseldorf 06/23

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-w-sklepie-od-zaraz-przy-wykladaniu-towaru-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 972648205c2b8d2f