€ 1600 +mieszkanie

Praca Niemcy od zaraz jako pomoc kuchenna bez znajomości języka Poczdam 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 14, 2020 02:02

Z bezpłatnym zakwaterowaniem w Poczdamie atrakcyjna oferta pracy w Niemczech jako pomoc kuchenna. Zatrudnienie od zaraz także bez znajomości języka w firmie zajmującej się cateringiem dietetycznym (diety pudełkowe).

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Start: od zaraz

Miejscowość: Poczdam, Niemcy

Wynagrodzenie: 1600 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 2

Obowiązki:

  • zatrudnienie na stanowisku pomocy kuchennej w firmie sprzedającej diety pudełkowe
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie skrupulatnym przygotowywaniem dań
  • obowiązkiem będzie kontrola jakości produktów, obsługiwanie urządzeń kuchennych, pakowanie gotowego produktu, foliowanie, naklejanie etykiet itp.

Wymagania:

  • wielozadaniowość
  • elastyczność
  • pełna punktualność
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji
  • mile widziane zgłoszenia od studentów dietetyki oraz osób hobbistycznie podchodzących do obliczania zapotrzebowania kalorycznego itp.
  • odpowiedzialność
  • skrupulatność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na okres próbny
  • przeszkolenie pracownicze
  • osoby które się sprawdzą w tej pracy mogą liczyć na stałą umowę
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie zorganizowane na miejscu
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Pomoc kuchenna, 01/2020 Poczdam″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit@berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 7465e178f8f0f9d4

Linki sponsorowane