€ do uzgodnienia

Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorze szparagów bez języka 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Marzec 24, 2020 5:21 am
  • Wygasa: 5 dni, 20 godzin

Propozycja zatrudnienia od zaraz przy zbiorach szparagów. Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech 2020 bez znajomości języka blisko granicy na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru szparagów

Lokalizacja: Niemcy – plantacja mieści się ok. 150 km od Kostrzyna nad Odrą

Umowa: na 3 miesiące

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pracę polową przy ręcznym zbiorze szparagów

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do wyjazdu za granicę
  • brak nałogów
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dostępność

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie
  • zatrudnienie sezonowe do podjęcia od zaraz
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 4,75 euro dziennie
  • płatne wyżywienie za 4,75 euro dziennie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższa ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w dniach od poniedziałku do piątku pod numerami:

  • 95 714 40 64 , 535 429 719 lub 883 984 509

Na wiadomości SMS NIE ODPOWIADAMY. Prosimy dzwonić.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-szparagow-bez-jezyka-od-zaraz-2020/

ID ogłoszenia: 4405e78a08ce19df