€ 1100-1500 + mieszkanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech w pralni przemysłowej z Bonn bez języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bonn
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 20, 2018 06:40

Z bezpłatnym zakwaterowaniem do podjęcia ciekawa, fizyczna praca w Niemczech w pralni przemysłowej z Bonn. Zatrudnienie 2018 dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik pralni przemysłowej

Miejscowość: okolice Bonn, Niemcy

Wynagrodzenie: 1100 do 1500 euro netto miesięcznie

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca fizyczna w pralni przemysłowej polegająca na sortowaniu i składaniu prania
  • obowiązkiem będzie załadunek a także włączanie maszyn piorących
  • dbanie o porządek
  • przygotowywanie prania do prasowania

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, sumienność
  • zręczność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dużą zaletą będzie posiadanie własnego samochodu

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 1000-1500 euro netto miesięcznie
  • umowę legalną, z drukiem A1
  • pracę do podjęcia od zaraz

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • rekrutacja@hrnavigator.com.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/praca-w-pralni-przemyslowej-11001500-eur-nettom-3988797.html

ID ogłoszenia: 4555a8b50680da29