€ 2850 +mieszkanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech rozładunek kontenerów bez znajomości języka w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: czerwiec 2, 2023 00:54

Od zaraz dla pracowników fizycznych bez znajomości języka propozycja pracy w Niemczech przy rozładunku kontenerów. Zatrudnienie w Berlinie głównie na zmianie nocnej. Zakwaterowanie darmowe na miejscu będzie zapewnione.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce: Berlin

Start: od zaraz

Zarobki: 2850 brutto/mc +zakwaterowanie

Umowa: na 6 miesiące z opcją przedłużenia

Liczba miejsc: 8

Obowiązki:

  • Rozładunek kontenerów: Będziesz odpowiedzialny za rozładunek kontenerów zgodnie z instrukcjami i wytycznymi. Praca będzie odbywać się głównie w nocy, więc wymaga to gotowości do pracy w nietypowych godzinach.
  • Sortowanie towarów: Po rozładunku kontenerów będziesz odpowiedzialny za sortowanie i rozmieszczenie towarów na odpowiednich paletach lub w wyznaczonych miejscach.
  • Przygotowanie towarów do transportu: Będziesz zaangażowany w pakowanie, etykietowanie i przygotowanie towarów do transportu, aby zapewnić ich bezpieczny transport do docelowego miejsca.
  • Współpraca z zespołem: Będziesz pracować w zespole, współpracując z innymi pracownikami, aby zapewnić płynny przebieg operacji rozładunku i sortowania.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy na zmiany nocne: Praca głównie odbywa się na zmianę nocną, więc oczekujemy gotowości do pracy w tych godzinach.
  • Brak wymogu znajomości języka: Ogłoszenie jest otwarte dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Komunikacja w zespole będzie odbywać się w języku polskim lub angielskim.
  • Dobra kondycja: Praca przy rozładunku kontenerów wymaga dobrej kondycji fizycznej, ponieważ może być wymagająca pod względem wysiłku.
  • Dokładność i precyzja: Oczekujemy, że będziesz precyzyjny i dokładny podczas rozładunku, sortowania i przygotowania towarów.
  • Umiejętność pracy zespołowej: Ważne jest, abyś potrafił dobrze współpracować z innymi członkami zespołu w celu osiągnięcia efektywnej pracy.

Oferujemy:

  • Darmowe zakwaterowanie: Zapewniamy darmowe zakwaterowanie na miejscu, co pozwoli Ci na wygodne zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy.
  • Wynagrodzenie: Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie za pracę oraz terminowe wypłaty.
  • Stabilne zatrudnienie: Zapewniamy stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie logistycznej na okres minimum 6 miesięcy.
  • Rozwój zawodowy: Istnieje możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktury firmy.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Logistyka Berlin 2023, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-rozladunek-kontenerow-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 4136474d6bd170bd