€ 14/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 1, 2020 03:57

Oferujemy zatrudnienie w Hanowerze dla sprzątaczek. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów.

Stanowisko: sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Wynagrodzenie: 14 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca polega na sprzątaniu domów i mieszkań klientów prywatnych
  • dodatkowo płatne prace to między innymi: mycie okien, porządkowanie strychów, hal, garaży, grabienie liści czy prasowanie

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • pełna punktualność
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • zdolność do pracy pod presją
  • sumienność
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • auto służbowe oraz kartę paliwową
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • pracodawca zapewnia sprzęty i detergenty do sprzątania
  • na miejscu zapewnione odpłatne zamieszkanie, koszt to 300 euro miesięcznie
  • opcja wzięcia udziału w tanim kursie języka niemieckiego – odbywających się w godzinach wieczornych

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Sprzątanie domów i mieszkań, od grudnia 2020 Hanower, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 4885fc4c2d920c3a