€ 13,25 +zakwaterowanie

Dla par pakowanie lodów Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz, Drezno 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca sierpnia 2023
  • Opublikowany: maj 9, 2023 00:45

Od zaraz do końca sierpnia 2023 tymczasowa praca w Niemczech dla par pakowaczy. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu lodów na produkcji w fabryce z Drezna. Zakwaterowanie darmowe zagwarantowane na cały okres współpracy.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Zarobki: 13,25 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za pakowanie lodów do pudełek zgodnie z wytycznymi firmy. Wymaga to skrupulatności i dokładności, aby zapewnić, że każde pudełko jest wypełnione zgodnie z wymaganiami. Będziesz również musiał nauczyć się obsługiwać maszyny pakujące, które pomagają w procesie pakowania i sortowania produktów. Kontrola jakości również będzie w zakresie Twoich obowiązków – będziesz odpowiedzialny za sprawdzenie jakości produktów i upewnienie się, że każdy jest pakowany zgodnie z wymaganiami oraz odpowiednio oznakowany.

Oczekiwania:

Od naszego pracownika oczekujemy rzetelnego i dokładnego wykonywania powierzonych mu zadań oraz gotowości do natychmiastowego rozpoczęcia pracy na okres 6 miesięcy. Doświadczenie w pracy na stanowisku pakowacza będzie dodatkowym atutem, ale nie jest to wymaganie konieczne. Wymagamy punktualności, braku nałogów oraz dbałości o schludność w miejscu pracy. Pracownik powinien także posiadać zdolność do pracy w zespole oraz wysoką sprawność fizyczną.

Zapewniamy:

Nasza firma oferuje pracownikom gruntowne szkolenie w pierwszych dniach pracy, bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy i pomoc polskojęzycznego rezydenta w codziennych problemach. Zapewniamy także służbowy uniform i umowę o pracę na niemieckich warunkach. Oferujemy pełny etat i pracę w systemie trzech zmian.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Pakowanie lodów Drezno 2023, imię i nazwisko”

Pary prosimy o wysyłanie wspólnych zgłoszeń. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 8764596a9da1056