€ 12-14 euro brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 10, 2016 18:58

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz. Ogłoszenie z Hamburga dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Lokalizacja: Hamburg, Niemcy
Start: od zaraz
Wynagrodzenie: 12-14 euro brutto na godzinę pracy, wysokość zależy od sposobu zatrudnienia – umowa 12 euro brutto na godzinę lub samozatrudnienie (gewerbe) 14 euro brutto miesięcznie

Opis zadań:

  • praca na zlecenia – ok 3 -4 tygodniowo które gwarantują ok. 40 godzin pracy na tydzień, czasem możliwość dorobienia i wzięcia dodatkowych zleceń
  • zadania wyłącznie związane ze sprzątaniem domów i mieszkań, czasem drobne prace ogrodnicze
  • dokładne sprzątanie powierzchni – ścielenie łóżek, zmiana pościeli, dbanie o estetykę, wycieranie kurzy, odkurzanie, mycie podłóg, itp.

Wymagania:

  • wyrabianie się w czasie
  • wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • mile widziane doświadczenie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • tanie zamieszkanie w dobrych warunkach za 200 euro miesięcznie – koszt wynajmu będzie potrącany bezpośrednio z wynagrodzenia
  • samochód służbowy
  • pracę w Niemczech od zaraz na podstawie umowy lub samozatrudnienia
  • wprowadzenie w zadania
  • sprawdzonych klientów
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca przy sprzątaniu domów i mieszkań, Hamburg, imię i nazwisko”
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 65457fbb58e1b28c