€ 15,00 /h brutto

Praca Niemcy przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz Essen 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: czerwiec 12, 2018 04:50

Ogłoszenie pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Od zaraz oferta z Essen na stanowisku sprzątaczki / sprzątacza.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Pensja: 15,00 € na godzinę pracy

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Zakres zadań:

  • praca przy sprzątaniu prywatnych domów i mieszkań
  • jest to praca samodzielna w szybkim tempie
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wycieranie kurzy, mycie podłóg, odkurzanie, sprzątanie łazienek, kuchni, ścielenie łóżek, włączanie prania itp.

Oczekiwania:

  • wymagana podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • konieczność posiadania prawa jazdy
  • doświadczenie w sprzątaniu domów
  • pracowitość
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • zdyscyplinowanie
  • wysoka kultura osobista

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia wsparcie w wynajęciu taniego zakwaterowania na miejscu
  • umowę na niemieckich warunkach na podstawie umowy podpisanej bezpośrednio z pracodawcą
  • sprawdzonego pracodawcę i wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • sprzęty i akcesoria do sprzątania
  • wytłumaczenie obowiązków
  • dużą liczbę godzin pracy oraz dla chętnych pracę w weekendy

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca przy sprzątaniu domów i mieszkań, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 7555b1ee160521aa