€ od 14,50/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu biur w Hamburgu jako sprzątaczka-sprzątacz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 1, 2022 2:32 am

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla sprzątaczki-sprzątacza. Zatrudnienie w Hamburgu przy sprzątaniu biur z podstawową znajomością języka. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zapewnione.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka biurowa

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • samodzielne sprzątanie powierzchni biurowych
  • praca systematyczna, obowiązują stałe godziny i podobne obowiązki
  • aktualnie używane są detergenty odkażające
  • niezbędne jest przestrzeganie zasad BHP oraz noszenie maseczek w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • pełne zaangażowanie, sumienność, pracowitość
  • punktualność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • schludność
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • darmowe lokum
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej umowy
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • pomoc przy relokacji
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Sprzątanie biur od zaraz, Hamburg” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 49161f825e328d00