€ do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy remontach i wykończeniach Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: wrzesień 22, 2017 17:48

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy remontach i wykończeniach. Oferta z Berlina w budownictwie skierowana do pracowników budowlanych przy układaniu płytek, malowaniu itp.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac budowlanych, polegających na montażu płyt kartonowo gipsowych, szpachlowaniu, malowaniu
  • do zadań należeć będzie również montowanie podstawowej elektryki, składanie i mocowanie mebli, montaż blatów kuchennych
  • układanie płytek

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • prawo jazdy kat.B
  • praktyczna umiejętność pracy z użyciem elektronarzędzi
  • przykładanie się do zadań
  • zdyscyplinowanie
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • zaangażowanie
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego i niemieckiego
  • mile widziana umiejętność kładzenia płytek
  • wysoka odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • pracę w młodym i zgranym zespole
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 2659c00d4f25b86