€ 13,85/h +dodatki

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy pakowaniu zabawek bez języka w Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: luty 21, 2023 02:29

Firma dystrybucyjna z Essen od zaraz poszukuje pakowaczy do legalnej pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy pakowaniu zabawek również bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe na miejscu zapewnione.

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Termin: od zaraz

Stanowisko: Pakowacz zabawek

Wynagrodzenie: 13,85 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki

Opis stanowiska pracy:

Zadania obejmują łatwą pracę przy pakowaniu zabawek, gdzie pracownik będzie odpowiedzialny za szybką kontrolę jakości i manualne pakowanie produktów.

Oczekiwania:

Oczekiwania wobec kandydatów to dobra kondycja fizyczna, gotowość do podjęcia pracy w Niemczech natychmiastowo, pełna mobilność (prawo jazdy kat. B oraz samochód), zdolności manualne, sumienność, solidność, a także preferowane doświadczenie w podobnej pracy i zdolność do pracy pod presją.

Zapewniamy:

Zapewniamy darmowe miejsce zamieszkania, atrakcyjne warunki zatrudnienia, dobre wynagrodzenie oraz pro-pracowniczy zakład pracy z premiami i dodatkami do pensji podstawowej. Pracownik otrzyma solidne przeszkolenie oraz zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym na niemieckiej umowie o pracę od zaraz. Będzie miał również wsparcie polskojęzycznego koordynatora i zapewnioną pomoc w dopełnianiu formalności urzędowych.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem pakowanie zabawek 2023/Essen

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 79663f3e8ab6349a