€ do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Niemczech na budowie bez języka i doświadczenia Hambrücken

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hambrücken
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Maj 28, 2021 2:11 am
  • Wygasa: 1 dzień, 7 godzin

Zatrudnimy od zaraz budowlańców bez znajomości języka i doświadczenia w Hambrücken. Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie jako pomocnik przy montażu fasad.

Stanowisko: Pracownik budowlany – pomocnik

Miejsce zatrudnienia: Hambrücken, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz – termin wyjazdu ustalamy z pracownikiem

Umowa: możliwość podjęcia zatrudnienia długotrwałego

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • oferta dotyczy pracy w firmie która zajmuje się kompleksowo projektowaniem, produkcją oraz montażem fasad metalowych, hal i dachów płaskich
  • łatwe prace o charakterze pomocniczym
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wsparcie w montażu oraz wykonywanie zadań fizycznych polegających na przenoszeniu i noszeniu
  • inne zadania jak np. montaż izolacji

Oczekiwania:

  • brak lęki wysokości
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki
  • opieka polskojęzycznego koordynatora przez cały okres trwania umowy
  • wsparcie na każdym z etapów rekrutacji
  • pomoc przy dopełnianiu spraw organizacyjnych
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • opcja podjęcia pracy na dłużej

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło:

www.pracuj.pl/praca/pomocnik-ogolnobudowlany-niemcy,oferta,8115439

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-na-budowie-bez-jezyka-i-doswiadczenia-hambrucken-2021/

ID ogłoszenia: 12860afe083abc84