€ 13,50/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla par bez języka przy pakowaniu keczupów, Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 20, 2021 03:58

Oferta pracy w Niemczech od zaraz i bez znajomości języka. Zatrudnienie dla par w fabryce z Drezna przy pakowaniu keczupów na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie firmowe na miejscu – odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Miasto: Drezno, Niemcy

Zarobki: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowana praca produkcyjna w fabryce keczupów i sosów pomidorowych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości, pakowanie, obsługiwanie urządzeń
  • zadania wykonywane są zgodnie z BHP

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • brak uzależnień
  • przestrzeganie surowych zasad BHP
  • pełna punktualność i totalny brak spóźnień
  • przykładanie się do obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • prawo do płatnego urlopu
  • solidne warunki zatrudnienia
  • uczciwe wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
  • rzetelne szkolenia pracownicze
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu, koszt to 400 euro od pary miesięcznie
  • pomoc koordynatora Polaka na cały okres trwania umowy
  • ubezpieczenie
  • świadczenia socjalne

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 635607db6c8771b3