€ 1860/mc brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu bakalii bez języka 2020 Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 31, 2020 4:27 am

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Stuttgarcie dla pakowaczy bez znajomości języka przy pakowaniu bakalii. Oferta pracy w Niemczech 2020 z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pakowacz bakalii

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od kwietnia 2020

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Wynagrodzenie: 1860 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • dbanie o wysoką jakość produktów
  • pakowanie ręczne i maszynowe
  • pilnowanie porządku na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • zręczność
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją
  • sumienność

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki plus premie i dodatki
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę w wynajmowanych mieszkaniach
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na okres próbny
  • dla najlepszych możliwość podjęcia stałej umowy niemieckiej na czas nieokreślony
  • rzetelne szkolenie pracownicze

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.
Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowacz bakalii, od kwietnia 2020, Stuttgart, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 2775e81d796c0829