€ 13,50/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla par bez języka na magazynie AGD Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 29, 2019 04:52

Dla par propozycja zatrudnienia w Berlinie na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz także bez znajomości języka przy rozładunku dostaw i zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem AGD

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD przy wypełnianiu codziennych obowiązków
  • rozładunek i przyjmowanie dostaw na magazyn
  • aktualizowanie bazy danych
  • dbanie o porządek w dokumentach
  • zbieranie zamówień hurtowych oraz indywidualnych na palety
  • wydawanie towarów kurierom

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia w Niemczech od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • mile widziane uprawienia do obsługi wózków widłowych
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w pracy za granicą
  • bezpłatne zamieszkanie w hotelu robotniczym
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • opiekę rezydenta polskojęzycznego
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmowych
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym ma/b/02/19 prosimy wysyłać na podany poniżej adres email:

arbeitbeiuns2019@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 8695c4f68c76b2ea