Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 3600-4500 brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka sprzątanie po zgonach w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: sierpień 18, 2023 01:56
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka sprzątanie po zgonach w Berlinie

Opis

Polska firma z Berlina od zaraz poszukuje osób do pracy w Niemczech przy sprzątaniu obiektów po zgonach. Ogłoszenie bez znajomości języka niemieckiego, konieczne są natomiast pewne specyficzne kwalifikacje zawodowe. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zorganizowane nieodpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pracownik sprzątający / pomocnik

Miejsce pracy: Berlin (siedziba firmy)

Liczba wakatów: 2

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: na początek 3600 – 4500 euro brutto miesięcznie zależne od doświadczenia oraz kwalifikacji, osoba już pracująca w branży może liczyć nawet na 5000 euro brutto na początek.

Umowa: 6 miesięcy lub dłużej

Zadania pracownika:

Pracownicy zajmują się przede wszystkim sprzątaniem po zgonach, zabezpieczaniem materiałów biologicznych, dezynfekcją powierzchni przy użyciu silnych środków chemicznych, ozonowaniem, usuwaniem podłóg, tapet i czasami tynków, a także usuwaniem zapachów w mieszkaniach i innych obiektach. Aby wykonywać swoje obowiązki pracownicy, muszą nosić specjalistyczną odzież ochronną oraz maskę gazową, a także przestrzegać wysokich standardów bezpieczeństwa i higieny. Praca ta jest bardzo trudna zarówno fizycznie, jak i psychicznie, ponieważ wymaga noszenia maski, co utrudnia oddychanie, a także zdarza się wiele niesympatycznych widoków.

Wymagania:

Aby aplikować na to stanowisko, wymagany jest silny charakter oraz bardzo dobra kondycja fizyczna. Kandydaci powinni mieć doświadczenie w pracy w rzeźniach lub domach pogrzebowych oraz być przyzwyczajeni do widoku krwi. Posiadanie prawa jazdy kat. B jest pożądane, a doświadczenie na podobnym stanowisku jest atutem. Znajomość języka niemieckiego jest pozytywna, ale nie jest wymagana. Kandydaci muszą być gotowi do pracy w nieregularnych godzinach, w tym nocnych, weekendowych oraz świątecznych.

Oferujemy:

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz 2-tygodniowe szkolenie wdrażające. Umowa będzie zawarta z legalnie działającą niemiecką firmą, na niemieckich warunkach. Po 6 miesiącach dobrej pracy, istnieje możliwość stałego zatrudnienia. Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy, w tym odzież robocza spełniająca najwyższe normy bezpieczeństwa, będą zapewnione. W ramach pierwszego kontraktu, oferujemy tymczasowe zakwaterowanie (koszt 250 euro + media miesięcznie pokrywa pracodawca).

O nas:

Jako firma na rynku niemieckim jesteśmy obecni od 2017 roku, posiadamy jednak doświadczenie nabyte w Polsce. Naszą specjalnością jest szybkość działania, profesjonalizm oraz konkurencyjne ceny na niemieckim rynku. Dzięki temu, odnotowujemy stały wzrost zainteresowania naszymi usługami. Nasza działalność skupia się głównie na rejonie Berlina i landach na wschodzie Niemiec.

Aplikacja:

Osoby, które uważają, że poradzą sobie w takiej pracy prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

postmortem.berlin@gmail.com z dopiskiem “rekrutacja sierpień 2023 – osoba z doświadczeniem”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z najlepszymi kandydatami. Szczegóły zatrudnienia, zakwaterowanie etc. do ustalenia na dalszym etapie rekrutacji.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sprzatanie-po-zgonach-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 63964daac8ce8a6e

    

ilość wszystkich wyświetleń: 73, dzisiaj: 0

  

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.