Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 16,50-18,50 €/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z odzieżą w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Znajomość języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: maj 3, 2024 01:37
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z odzieżą w Dreźnie

Opis

Bez znajomości języka i doświadczenia w Dreźnie do podjęcia praca w Niemczech dla komisjonerów. Zatrudnienie od zaraz na magazynie z odzieżą przy zbieraniu zamówień. Zakwaterowanie odpłatne zapewnione.

Stanowisko: Pracownik magazynu odzieżowego

Start: od zaraz

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Liczba miejsc: 4

Wynagrodzenie: 16,50 – 18,50 €/h brutto +premie, dodatki

Opis stanowiska:

Na stanowisku komisjonera magazynu odzieżowego będziesz odpowiedzialny za efektywne zbieranie zamówień przy użyciu skanera oraz staranne pakowanie wysokiej jakości odzieży renomowanych marek do wysyłki.

Wymagania:

Oczekujemy gotowości do natychmiastowego podjęcia pracy, co umożliwi szybkie włączenie się w działalność firmy. Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego, co stwarza możliwość dla wszystkich zainteresowanych. Kandydaci powinni posiadać umiejętność efektywnej pracy zespołowej oraz wykazywać skrupulatność w wykonywaniu obowiązków, co jest kluczowe dla zapewnienia płynności i efektywności procesów magazynowych.

Oferta pracy:

Dołącz do naszej ekipy i skorzystaj z konkurencyjnego wynagrodzenia w zakresie od 16,50 do 18,50 euro brutto za godzinę, z możliwością premii i dodatków, co pozwoli Ci na stabilizację finansową i rozwój zawodowy. Zapewniamy szybki start w pracy, abyś mógł jak najszybciej rozpocząć swoją karierę z nami. Dla Twojej wygody, oferujemy dostępne zakwaterowanie na miejscu za opłatą 250 euro miesięcznie od osoby, zapewniając Ci komfort i bezpieczeństwo. Nasz doświadczony personel służy wsparciem, abyś mógł poczuć się pewnie w nowym środowisku pracy. Oferujemy również profesjonalne szkolenie z zakresu obowiązków zawodowych, co pozwoli Ci rozwijać umiejętności i doskonalić swoje zdolności. Praca w magazynie z ekskluzywną odzieżą to nie tylko praca, to szansa na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego, które otworzy przed Tobą nowe możliwości w przyszłości.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego:

Magazyn odzieży Drezno 04/24

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-odzieza-od-zaraz-w-dreznie/

ID ogłoszenia: 6536634146e416e3

    

ilość wszystkich wyświetleń: 37, dzisiaj: 0

  

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.