€ 1950-2350/mc brutto

Dla par praca w Niemczech od zaraz bez języka na magazynie obuwia w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 5, 2021 03:23

Propozycja zatrudnienia od zaraz dla par na magazynie hurtowni obuwia z Hamburga. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia na stanowisku komisjonera.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miasto: Hamburg, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 1950 do 2350 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozładunek dostaw oraz kompletowanie i wysyłanie towarów
  • pracownik będzie również zajmował się obsługiwaniem urządzeń, dbaniem o porządek itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie
  • samodzielność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora Polaka
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • wysokie zarobki wypłacane na czas
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • płatne zamieszkanie zorganizowane w mieszkaniach wynajmowanych

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem CV, na adres poniższy:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com

W nagłówku prosimy wpisać: Nr ref. mg/a4/02/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-obuwia-hamburg-2021/

ID ogłoszenia: 579601af15cd16e6