€ 1700 euro brutto/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z częściami samochodowymi Gelsenkirchen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gelsenkirchen
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: lipiec 14, 2016 03:13

Magazyn z częściami samochodowymi z Gelsenkirchen zatrudni od zaraz pracownika bez znajomości języka do komisjonowania. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków.

Stanowisko: magazynier

Miejsce zatrudnienia: Gelsenkirchen, Niemcy

Wynagrodzenie miesięczne: 1700 euro brutto

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca wykonywana będzie na magazynie z częściami samochodowymi
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie komisjonowaniem produktów z użyciem skanera ręcznego
  • pracownik odpowiada za przygotowanie zamówień dla warsztatów, sklepów a także klientów indywidualnych
  • prace porządkowe

Oczekiwania:

  • zdolność do utrzymywania porządku w miejscu pracy
  • konieczność posiadania doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziane zamiłowanie do motoryzacji
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka kultura osobista
  • bezproblemowa umiejętność obsługi komputera
  • świetne zorganizowanie

Zapewniamy:

  • możliwość zorganizowania zakwaterowania na pierwszy miesiąc, później pracownik musi samodzielnie wynająć kwaterę
  • wsparcie na miejscu zapewnione przez polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc w dopełnianiu spraw formalnych
  • niemiecka umowa o pracę
  • samodzielne stanowisko pracy
  • przeszkolenie pracownicze z BHP oraz systemu komputerowego

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: magazyn-samochodowy/07/16

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 735782d677530f9

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z częściami samochodowymi Gelsenkirchen”

  1. piotrek999 na lipiec 13, 2016 @ 16:25

    witam jestem zainteresowany praca
    691-231-799