€ do uzgodnienia

Bez znajomości języka praca w Niemczech komisjonowanie na magazynie dla par

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: styczeń 14, 2015 14:52

Mamy do zaoferowania pracę w Niemczech na magazynie z odzieżą. Oferta z Hamburga przy komisjonowaniu i pakowaniu od zaraz dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy – Komisjoner

Miejsce pracy: Hamburg

Wynagrodzenie: Stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca polegać będzie głównie na komisjonowaniu, zbieraniu zamówień i przygotowaniu towarów do wysyłki.
  • Do zadań pracownika może należeć również zajmowanie się produktami – tak jak rozpakowanie ich i odpowiednie metkowanie.
  • Obsługiwanie skanera ręcznego.

Oczekiwania:

  • brak lęku wysokości
  • zaświadczenie o niekaralności – niezbędne do wglądu dla pracodawcy bezpośrednio przed podjęciem pracy
  • znajomość języka będzie mile widziana
  • szybkie tempo pracy
  • zwinność
  • zręczność
  • umiejętność współpracy z innymi pracownikami
  • kreatywność

Oferujemy:

  • pracę dla singli oraz par
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • opiekę polskojęzycznego przedstawiciela, który odpowie na wszystkie pytania i pomoże we wszelkich kwestiach zarówno urzędowych jak i prywatnych
  • pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • stałe zatrudnienie
  • wynagrodzenie na stałej stawce podstawowej z możliwymi premiami za wydajność
  • zatrudnienie w firmie rozwijającej się
  • możliwość rozwoju a w dalszym czasie awansu

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.:KM/01/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 85554b64b5ab651c

7 komentarzy na “Bez znajomości języka praca w Niemczech komisjonowanie na magazynie dla par”

  1. Witam,
    Jestem osobą zainteresowaną pracą za zagranicą,
    Ponad to jestem młodą energiczną osobą której żadna praca nie sprawia chlupotów,
    W pracy cechuje się rzetelnością, sumiennością oraz pracowitością,
    Tel: 795-068-108
    E-mail: wojglo@interia.pl
    Pozdrawiam,
    Wojciech Glowala

  2. witam jesteśmy zainteresowani razem z zoną pracowali my za granicą na magazynie

  3. jesteśmy zainteresowani z żoną powyższą ofertą pracy .

    tel.796142134

  4. Jestem chetny z dziewczyna do podiecia tej pracy 721-823-574

  5. Iza i Sebastian na styczeń 17, 2015 @ 15:24

    Witam, jesteśmy zainteresowani pracą u Państwa, prosimy o kontakt 721070353

  6. Michał Aga na styczeń 19, 2015 @ 21:25

    Witam,
    Wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą. Mamy 27 i 26 lat. Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz. Posiadamy wlasny samochód. Oboje pracowaliśmy juz za granicą (Szwecja i Holandia). Oboje znamy jezyk angielski w stopniu komunikatywnym. Nr telefonu +48884723733

  7. witam jesteśmy zainteresowani pracą ww.od zaraz jesteśmy pracowici .sumienni.punktualni.tel.504-473-895.POZDRAWIAM