€ 2250/mc brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie hurtowni napojów Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Wrzesień 4, 2020 3:29 am

Aktualnie szukamy komisjonerów do pracy w Niemczech na magazynie hurtowni z napojami. Zatrudnienie od zaraz w Essen dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Wynagrodzenie: 2250 euro brutto miesięcznie

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac pomocniczych na magazynie hurtowni z napojami
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się zbieraniem zamówień, rozładunkiem oraz sprawdzaniem dostaw, przeprowadzaniem inwentaryzacji, przygotowywaniem towarów do wysyłki, dbaniem o porządek itp.

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • zdyscyplinowanie
  • dostępność od zaraz
  • wysoka motywacja
  • umiejętność dobrej organizacji własnego czasu pracy
  • sumienność, zdyscyplinowanie
  • umiejętność pracy pod presją
  • zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • legalną, niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem i świadczeniami
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • płatne zamieszkanie zapewnione niedaleko hurtowni (niewymagany własny transport)

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy przesłać zgłoszenie na adres:

  • NeueArbeit2020@web.de

w nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „Praca na magazynie z napojami, Essen/09/2020″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-napojami-w-essen/
Zapewniamy:

ID ogłoszenia: 5845f517fa3ada62