€ od 13/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy budowie dróg w Magdeburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Magdeburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 13, 2021 02:13

Oferujemy zatrudnienie k. Magdeburga przy budowie dróg. Ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz również bez znajomości języka. Zakwaterowanie odpłatne zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik budowy dróg

Lokalizacja: 100 km od Magdeburga, Niemcy

Pensja: 12 euro na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie dróg
  • pracownik będzie zajmował się utwardzaniem dróg z betonu, asfaltu
  • obowiązkiem będzie układanie kostki brukowej, montaż instalacji wodnej, kanalizacyjnej, rurociągów
  • inne zadania o charakterze pomocniczym np.: przy rzucaniu materiału budulcowego

Wymagania:

  • motywacja, zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B i własne auto na wyjazd (pracodawca zapewnia zwrot kosztów na trasie zamieszkanie-praca 0,20€/km)

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • pomoc rezydenta przez całą dobą
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • premie uznaniowe
  • zakwaterowanie zapewnione w cenie 5 euro dziennie
  • opcja podjęcia długoterminowego zatrudnienia w oparciu o samozatrudnienie (własna działalność –
  • pracodawca może pomóc w założeniu i prowadzeniu)
  • pełny etat
  • zaliczki możliwe są do pobierania już po pierwszym tygodniu
  • opieka formalno-prawna

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesłania wiadomości SMS o treści: BUDOWA DRÓG, a będziemy się kontaktować:

  • 570948886

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-budowie-drog-bez-znajomosci-jezyka-magdeburg-2021/

ID ogłoszenia: 307611554664ece9