€ od 11,00 /h +dodatki

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka produkcja wyrobów czekoladowych, Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: wrzesień 2, 2022 01:10

Firma z Ulm od zaraz poszukuje chętnych do pracy w Niemczech przy produkcji wyrobów czekoladowych. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia będzie możliwe.

Stanowisko: pracownik produkcji wyrobów czekoladowych

Miasto: Ulm, Niemcy

Wynagrodzenie: 11 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca na produkcji wyrobów czekoladowych
  • pracownik zajmować się będzie konfekcjonowaniem produktów, pakowaniem, etykietowaniem produktu gotowego
  • obowiązkiem będzie również magazynowanie oraz wykonywanie prac porządkowych

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • czynne prawo jazdy kat. b i własny samochód będzie dodatkowym atutem
  • solidność
  • dostępność od zaraz
  • zdolność do pracy w grupie
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej na rok
  • dobrą stawkę godzinową
  • atrakcyjny dodatek dla kierowcy za każdy przejechany kilometr
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • atrakcyjne dodatki na miejscu – 80 euro do transportu, 50 euro dla kierowcy, 300 PLN za polecenie pracownicze, za nadgodziny itp.

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do aplikowania poprzez formularz dostępny w źródle.

Krótki link do aplikacji: https://bit.ly/czekolada-ulm

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/NOWA-OFERTA–produkcja-wyrobow-czekoladowych–/76133/

ID ogłoszenia: 538630ce1abadd16