€ do ustalenia

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji gumowych części samochodowych Salzwedel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Salzwedel
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Marzec 19, 2019 4:57 am

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz przy produkcji gumowych elementów dla branży samochodowej. Zatrudnienie 2019 w fabryce Salzwedel. Pracodawca zapewnia wsparcie w kwestii zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik produkcji elementów gumowych dla branży samochodowej

Miasto: Salzwedel, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji części gumowych na potrzeby branży samochodowej 0 wycieraczek, uszczelek itp.
  • pracownik będzie zajmował się obsługą nieskomplikowanych maszyn

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • prawo jazdy kat.B oraz możliwość przyjechania własnym samochodem
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • mile widziana znajomość języka

Zapewniamy:

  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • wysokie zarobki
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pełny etat
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę dla osób bez znajomości języka

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń za pośrednictwem poniższego formularza:

ID ogłoszenia: 5825c90067ebe7cc