€ 3800 +zakwaterowanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka jako tester leków Monachium 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 mc
  • Opublikowany: sierpień 7, 2020 04:51

Od zaraz poszukiwani chętni do pracy w Niemczech na stanowisku testera leków. Ogłoszenie 2020 z Monachium bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem na miejscu w komfortowych warunkach.

Stanowisko: Tester leków

Miejsce zatrudnienia: Monachium (Starnberg), Niemcy

Wynagrodzenie: 3800 euro brutto miesięcznie

Umowa: na około 6 miesięcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 3 (rekrutacja uzupełniająca)

Obowiązki:

Początkowo osoba zakwalifikowana przejdzie gruntowne badania i zostanie przydzielona do odpowiedniej grupy badanych
zadania polegają na systematycznym braniu leków/placebo oraz skrupulatnym wypełnianiu ankiet oraz wykonywaniu szeregu testów testy to między innymi proste zadania sprawnościowe szacunkowo obowiązki zajmują do 3-4 godzin dziennie – reszta czasu jest wolna.

Oczekiwania:

Gotowość do wyjazdu na całe 6 miesięcy – bez możliwości powrotu na święta czy wakacje! dobre zdrowie rzetelne wypełnianie powierzonych zadań atutem będzie znajomość języka niemieckiego, ale nie jest to konieczne.

Zapewniamy:

stałą opiekę wykwalifikowanej kadry medycznej, a także opiekuna polskojęzycznego
atrakcyjne zarobki wypłacane przelewem na konto pracownicze każdego miesiąca
darmowe zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie w pensjonacie 4**** położonym nad jeziorem Starnberger
możliwość korzystania z atrakcji hotelowych – basenów, sauny, piłkarzyków, ping-ponga, siłowni
zatrudnienie na podstawie półrocznej umowy o pracę z klauzulą poufności (po podpisaniu umowy nie ma możliwości wcześniejszego powrotu do kraju, proszę to brać pod uwagę)

Od maja wprowadziliśmy obowiązkowe testy na coronavirusa dla osób, z którymi podejmujemy współpracę. Testy wykonujemy bezpłatnie na miejscu – wynik do 24 h. Do czasu uzyskania wyniku obowiązuje izolacja.

Aplikacja:

Prosimy o poważne aplikacje. Jeśli cierpią Państwo na jakieś przewlekłe schorzenia prosimy o zamieszczenie tej informacji w zgłoszeniu.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:

medicaltest@postpro.net w tytule proszę napisać “Testy rekrutacja uzupełniająca sierpień 2020 + Nazwisko i Imię”

W związku z ostatnimi wydarzeniami pragniemy zapewnić, że testy medyczne leków nie mają nic wspólnego z wirusem COVID-19.

Będziemy kontaktować się z wybranymi osobami do 10-go sierpnia br. włącznie. Wyjazd planowany na 17.08.2020.

Obecnie prowadzimy również rekrutację na podobny projekt w Wielkiej Brytanii.

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 1825f28996360428

2 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka jako tester leków Monachium 2020”

  1. Chce podjąt tą prace krzysztof100@protonmail.com

  2. Bardzo chce podjąt tą prace krzysztof100@protonmail.com