€ 2300-2700 brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka dla par na produkcji pizzy fabryka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 18, 2022 02:56

Oferta pracy w Niemczech dla par na produkcji pizzy mrożonej. Zatrudnienie w fabryce spożywczej z Berlina od zaraz również bez znajomości języka i doświadczenia – przyuczenie zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Pensja: od 2300 do 2700 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 12

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za samodzielne obsługiwanie urządzeń produkcyjnych, pilnowanie porządku, dbanie o wysoką jakość, pakowanie, porcjowanie składników itp.
  • zatrudnienie w fabryce spożywczej
  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej

Oczekiwania:

  • solidność, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • sumienność
  • punktualność

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę na czas określony
  • dla pracowników najlepszych stałe zatrudnienie
  • pracę w zgranym zespole
  • odpłatne zamieszkanie, koszt miesięczny od osoby to 200 euro
  • samodzielne stanowisko
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą powyższą zapraszamy do aplikowania mailowo, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. prod/b1/02/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-od-zaraz-na-produkcji-pizzy-fabryka-berlin/

ID ogłoszenia: 724620e7f9f244dc