€ 1470 brutto/mc

Bez znajomości języka praca w Niemczech przy pakowaniu karmy od zaraz 2020 w Rheine

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rheine
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Styczeń 22, 2019 5:54 am

Dla Polaków od zaraz możliwa legalna praca w Niemczech 2020 przy pakowaniu karmy dla zwierząt. Ogłoszenie bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: Pakowacz suchej karmy dla zwierząt

Miejsce zatrudnienia: Rheine, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 1470 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy pakowaniu karmy dla zwierząt do opakowań foliowych
  • obsługa maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • odpowiedzialność
  • gotowość do przyjechania swoim samochodem plus prawo jazdy kat.B
  • brak problemu z podjęciem pracy w systemie zmianowym
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna aczkolwiek będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • na miejscu nocleg w cenie 270 euro
  • pracodawca zapewnia dopłatę do kosztu zakwaterowania przez pierwsze 3 miesiące w kwocie 100 euro miesięcznie

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem: +48 666 017 064

Kontaktować można się od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8 do 16.

Zgłoszenia można również wysyłać na adres: cv@info-pl.de

źródło: http://niemcownia.pl/oferta-pracy/praca-bez-znajomosci-jezyka-rheine/

ID ogłoszenia: 4365c4648688746f