€ 1850/mc brutto + dodatki

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka dla par na magazynie drogeryjnym Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 16, 2018 06:20

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie hurtowni drogeryjnej. Zatrudnienie dla par przy zbieraniu zamówień w Ulm dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Zarobki:  1850 euro brutto miesięcznie + dodatki

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Miasto: Ulm, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • praca będzie polegać na zbieraniu zamówień dla klientów hurtowych – kosmetyki pakowane są przeważnie w pudełka zbiorcze
  • konieczność przeprowadzania cyklicznie inwentaryzacji
  • zadania fizyczne przy rozładunku i załadunku
  • wprowadzanie danych do systemu

Oczekiwania:

  • pracę w Niemczech od zaraz
  • sumienność, zaangażowanie, uczciwość
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • profesjonalne wypełnianie obowiązków
  • szybkość w przyswajaniu informacji

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w cenie 200 euro od osoby lub 300 od pary w samodzielnych pokojach
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • sprawdzonego pracodawcę
  • ciekawe wyzwania
  • rzetelne wdrożenie
  • terminowe wypłacanie pensji
  • zaplecze socjalne
  • niemiecką umowę i pracę początkowo na okres 3 miesięczny z opcją przedłużenia

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca na magazynie drogeryjnym, Ulm” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 4485a5d01fce45ff

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka dla par na magazynie drogeryjnym Ulm”

  1. MagdaMrozinskaPraca na luty 2, 2018 @ 15:31

    Witam, jestem zainteresowana praca. Przeslalam zgloszenie. Mam doswiadczenie w przeprowadzaniu inwentaryzacjii oraz pracy w hurtowni. Prosze o kontakt na maila magda.praca@onet.eu