€ 11,84-14,84/h +zakwaterowanie

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka przy sortowaniu odzieży Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 31, 2019 02:12

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie od zaraz w Essen dla chętnych bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Wynagrodzenie: 11,84 do 14,84 euro brutto na godzinę pracy brutto w zależności od doświadczenia, kwalifikacji i znajomości języka

Termin: praca od stycznia 2020

Lokalizacja: Essen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy ręcznym sortowaniu odzieży używanej
  • zadania wykonywane są przy stołach lub taśmie

Oczekiwania:

  • zręczność
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność pracy pod presją
  • dostępność od zaraz
  • dobre zdrowie
  • pracowitość, odpowiedzialność, sumienność

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • uniform służbowy
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na 3 miesięcy z opcją podjęcia długotrwałej współpracy
  • ubezpieczenie
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • pomoc przy tłumaczeniach oraz sprawach organizacyjnych związanych z wyjazdem

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV, na adres dostępny poniżej:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. fso/a/01/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-fizycznej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-sortowanie-odziezy-uzywanej-essen/

ID ogłoszenia: 3205e0a44e862f75

2 komentarze na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka przy sortowaniu odzieży Essen”

  1. bogdan_joanna na styczeń 3, 2020 @ 22:42

    Jestem zainteresowany ofertą. Kontakt 515082441

  2. Witam jestem zainteresowany ofertą wraz z żoną.proszę o odpowiedz.Tel kontaktowy +48 505609321 pozdrawiam Andrzej.