€ 1350 netto + zakwaterowanie

Od zaraz bez języka praca Niemcy jako pomoc kuchenna w hotelu z Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: marzec 2, 2018 04:39

Od zaraz atrakcyjna praca w Niemczech jako pomoc kuchenna w restauracji hotelu z Berlina. Oferta bez znajomości języka z zakwaterowaniem i wyżywieniem na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Pomoc kuchenna w restauracji

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: 1350 euro do ręki

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w hotelu 4* na stanowisku pomocy kuchennej w części restauracyjnej
  • praca będzie polegała na wspieraniu zadań na kuchni – przygotowywanie składników oraz nieskomplikowanych dań, sprzątanie, wykonywanie pracy na zmywaku itp.

Wymagania:

  • konieczna aktualne badania do celów sanitarnych (mogą być polskie)
  • mile widziane osoby z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego
  • pracowitość, dokładność, uczciwość
  • elastyczność
  • zaangażowanie
  • chęć do podjęcia pracy w Niemczech na dłużej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej na okres 12 miesięcy z opcją przedłużenia
  • możliwość uczenia się nowych rzeczy
  • darmowe zakwaterowanie a także pełne wyżywienie + kawa i herbata bez ograniczeń
  • legalną umowę
  • wysokie zarobki i możliwość rozwoju
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • w razie konieczności pomoc koordyntora

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. nu/a4/02/18

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 6645a9877c2889d9