€ 2200/mc brutto

Od zaraz bez języka oferta pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu kawy Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 12, 2021 01:56

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Berlinie przy pakowaniu kawy. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem na stanowisku pakowacza.

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: 2200 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stanowisko: Pakowacz kawy

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Obowiązki:

  • nieskomplikowane zadania przy taśmie produkcyjnej, polegające na pakowaniu kawy do opakowań kartonowych z przeźroczystym frontem
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowywanie opakowań promocyjnych z kawą i jakimś gadżetem (kubkiem, spieniaczem, maskotką itp.)

Oczekiwania:

  • zwinność, energiczność, pracowitość
  • umiejętność pracy pod presją
  • zręczność
  • zdyscyplinowanie
  • zdolność pracy samodzielnej i zespołowej
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy pakowacza
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności do wglądu

Oferujemy:

  • pełny etat
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące próbne z możliwością podjęcia stałej pracy w Niemczech dla najlepszych
  • ubezpieczenie
  • świadczenia socjalne
  • urlop płatny zgodny z prawem
  • bezpłatne zamieszkanie w dobrych warunkach zorganizowane niedaleko miejsca pracy
  • wdrożenie w zadania
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do aplikowania mailowo z załączeniem dokumentów na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule wiadomości: Pakowanie kawy, Berlin Listopad_21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dla-par-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-kawy-berlin/

ID ogłoszenia: 83618d0a7a8861c