€ do uzgodnienia

Od kwietnia 2016 dam sezonową pracę w Niemczech zbiory warzyw szklarniowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Senftenberg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 3, 2016 05:29

Aktualnie rekrutujemy chętnych do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze warzyw szklarniowych. Zatrudnienie od kwietnia 2016 w Senftenberg dla Polaków bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw

Miejsce pracy: Senftenberg, Niemcy

Start: od kwietnia 2016

Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:

  • praca w szklarni przy pielęgnacji i zbiorze warzyw szklarniowych, takich jak: pomidory oraz ogórki
  • pakowanie warzyw do skrzynek
  • różnego rodzaju inne prace zlecone przez kierowników

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane osoby w pełni mobilne (mogące przyjechać swoim samochodem)
  • szybkość, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • pomoc polskiego brygadzisty
  • pracę na legalnych warunkach za pośrednictwem niemieckiej umowy o pracę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • Red-Dot@worker.com z dopiskiem: zo/de/003/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-od-kwietnia-2016-przy-zbiorze-warzyw/

ID ogłoszenia: 89956d7a62312273