€ 9,50 euro brutto/h

Niemcy praca wieczorami przy sprzątaniu biura bez języka Frankfut nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: maj 5, 2015 01:14

Szukamy pracowników chętnych do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia przy sprzątaniu biur. Oferta z Frankfurtu nad Menem dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik do sprzątania

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem

Zarobki: 9,50 euro brutto/h

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie kompleksowych prac przy sprzątaniu powierzchni biurowych. Do zadań należeć będzie sprzątanie poczekalni, recepcji, sal konferencyjnych, open space oraz oddzielnych biur.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sprzątanie również toalet i pokoi socjalnych.
  • Obowiązkiem będzie wynoszenie śmieci, wycieranie kurzy, mycie szyb, itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy w godzinach wieczornych
  • koniecznie zaświadczenie o niekaralności, wydane nie później niż 30 dni przed wysłaniem dokumentów aplikacyjnych
  • pożądani kandydaci z doświadczeniem w podobnej pracy
  • obowiązkowość
  • zdolność do pracy zespołowej
  • systematyczność
  • pracowitość

Oferujemy:

  • wysoką stawkę godzinową w wysokości 9,50 euro brutto na godzinę
  • wszelkie narzędzia, detergenty oraz niezbędne rzeczy do sprzątania
  • umowa o pracę zgodna z niemieckim prawem pracy
  • pomoc w kwestiach organizacyjnych
  • przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: Sprzątanie/06/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 41755480a658aca6

3 komentarze na “Niemcy praca wieczorami przy sprzątaniu biura bez języka Frankfut nad Menem”

  1. Zbigniew Wszędybył na maj 6, 2015 @ 08:37

    Witam.
    Poszukuję pracy we Frankfurcie nad M. Mam 32 lata i chętnie podejmę się pracy na danym stanowisku. Pracowałem już w Niemczech jako pracownik fizyczny. Posiadam prawo jazdy k. B. Moja żona pracuje we Frankfurcie dlatego też zależy mi na podjęciu pracy własnie tam.
    Pozdrawiam.

  2. Aleksandra Wszędybył na maj 6, 2015 @ 16:20

    Wysłałam do Państwa swoją aplikację. Jestem zainteresowana pracą na oferowanym stanowisku. Czekam na odpowiedz.
    kontakt pod nr tel. +49 157 52397711

    Pozdrawiam

  3. Witam jestem zainteresowana waszą ofertą właśnie wróciłam z Niemiec pracowałam przy sprzątaniu apartamentów w Heiligenhafen jestem osobą pracowitą obrotną i sumienną posiadam prawo jazdy z góry dziękuję za odpowiedz