€ 1820 euro/mc brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie kawy Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 21, 2017 06:53

Aktualna oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne. Ogłoszenie z fabryki w Bremen od zaraz dla 3 pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Liczba wakatów: 3

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Pensja: 1820 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • praca przy kompletowaniu produktów pod zestawy promocyjne oraz samodzielne pakowanie kawy wraz z kubkiem logowanym przez producenta

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
  • wysoka motywacja
  • sumienność, rzetelność, zorganizowanie
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • wszelkie narzędzia i materiały niezbędne do pracy
  • przeszkolenie w zakresie BHP
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach za 200 euro miesięcznie od osoby
  • zatrudnienie na podstawie 3 miesięcznej umowy
  • możliwość wzięcia udziału w darmowym kursie językowym – jeżeli jednak pracownik nie zda testu końcowego będzie obciążony częściowymi kosztami
  • ubezpieczenie
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • umowę zgodną z niemieckimi standardami

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: Pakowanie kawy 12/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 1715a39857a1f5f1