€ 1750 brutto/mc

Niemcy praca w Dreźnie bez znajomości języka pakowanie bakalii od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 24, 2017 04:42

Pilnie szukamy pakowaczy do fabryki z Drezna przy pakowaniu bakalii. Atrakcyjna propozycja podjęcia pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz bakalii

Miejsce zatrudnienia: Drezno

Termin: od zaraz

Zarobki: 1750 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się przygotowywaniem mieszanek bakalii – odmierzaniem składników na podstawie receptury producenta
  • obowiązkiem będzie także obsługa maszyn, pakowanie i przestrzeganie zasad BHP
  • osoba zatrudniona dba o jak najwyższą jakość wyrobów

Oczekiwania:

  • pełne zaangażowanie
  • brak nałogów
  • dostępność do podjęcia zatrudnienia w Niemczech od zaraz
  • mile widziane doświadczenie oraz nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • pracowitość
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Zapewniamy:

  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • niemiecką umowę o pracę na podstawie umowy obowiązującej do końca roku 2017
  • zatrudnienie od zaraz
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione w cenie 250 euro miesięcznie

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: Bakalie-Drezno 10/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 98159ee469f54753

2 komentarze na “Niemcy praca w Dreźnie bez znajomości języka pakowanie bakalii od zaraz”

  1. Paulina Jakowicka na październik 25, 2017 @ 16:49

    Jestem zainteresowana 507 335 074