€ 11-14/h

Niemcy praca w budownictwie przy dociepleniach bez języka od zaraz, Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: luty 25, 2022 2:37 am

Firma z Hamburga od zaraz poszukuje budowlańców do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w budownictwie przy dociepleniach budynków także bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia pomoc w kwestii zakwaterowania.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejscowość: Hamburg, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: od 14 do 14 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie praca na wysokościach przy elewacjach – montaż dociepleń tynkowanie, montaż parapetów itp.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • miele widziane prawo jazdy kat. B możliwość pracy na wysokościach
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • wysoka motywacja do podjęcia pracy
  • komunikatywność, zaangażowanie
  • znajomość technik dociepleniowych
  • umiejętność montażu płytek klinkierowych czy parapetów itp.

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie na podstawie w pełni legalnej umowy o pracę
  • zlecenia przez cały rok
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania
  • opcja pobierania zaliczek
  • terminowe wypłaty pensji
  • regularne zjazdy do Polski

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, kontakt telefoniczny dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17 pod numerem:

  • +48 534 027 757

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/pracownik-budowlany-elewacje-docieplenia-klinkier-niemcy-hamburg-CID4-IDHWz2t.html

ID ogłoszenia: 299621812fd0c3c2