€ 10,25/h brutto

Niemcy praca sezonowa w ogrodnictwie bez języka od zaraz sadzenie roślin Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 13, 2022 1:50 am

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy sadzeniu roślin. Zatrudnienie 2022 w Hamburgu od zaraz i bez znajomości języka w ogrodnictwie. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu odpłatnie w dobrych warunkach.

Stanowisko: Pracownik w ogrodnictwie

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 10,25 euro brutto na godzinę pracy, od października stawkę 12 euro brutto na godzinę

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • sezonowa praca przy sadzeniu roślin

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • dobra sprawność fizyczna
  • brak nałogów
  • solidność
  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • preferowane zgłoszenia od mężczyzn

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie w cenie 180 euro miesięcznie
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • sezonową umowę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dla najlepszych stałą pracę
  • pracę w dni robocze od 7 do 17, miesięcznie od 200 do 240 godzin

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem: +49160-2163542, w godzinach od 8:30 do 16:00.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-w-ogrodnictwie-od-zaraz-sadzenie-roslin-hamburg/

ID ogłoszenia: 768631ee35f00355