€ od 9,35/h

Bez języka Niemcy praca sezonowa od zaraz przy zbiorach jabłek Kindelbrück 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kindelbrück
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 27, 2020 04:10

Oferujemy sezonową pracę w Niemczech od zaraz przy zbiorze jabłek. Zatrudnienie 2020 w państwowym sadzie z Kindelbrück dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów

Wynagrodzenie: od 9,35 euro brutto na godzinę pracy – obowiązują stawki akordowe

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Kindelbrück, Niemcy

Obowiązki:

  • zatrudnienie w firmie państwowej przy ręcznym zbiorze i pakowaniu jabłek

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • pracę na pełny etat
  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę sezonową
  • zapewniamy 2 dni urlopu po przepracowaniu 30 dni
  • uczciwe zarobki na podstawie stawek akordowych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • Maciek: 604524093

Proszę o kontakt wyłącznie telefoniczny. Wiadomości sms będą ignorowane.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-zbiorach-jablek-bez-jezyka-2020-kindelbruck/

ID ogłoszenia: 9995f95b53d3521e