€ 6-12 tys PLN/mc brutto

Niemcy praca sezonowa od zaraz przy zbiorach truskawek bez języka Jork 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Jork
  • Opublikowany: czerwiec 18, 2021 02:04

Od zaraz zatrudnimy do zbiorów truskawek 2021 bez znajomości języka w gospodarstwie rolnym z Jork. Oferta sezonowej pracy w Niemczech z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów truskawek

Miasto: Osterladekop 49, 21635 Jork – okolice Hamburga, Niemcy

Pensja: od 6 do 12 tysięcy miesięcznie PLN

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w gospodarstwie ze szklarniami przy zbiorze ręcznym truskawek
  • praca w pozycji stojącej

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • preferujemy zgłoszenia od pań – ze względu na kwaterunek

Oferujemy:

  • zatrudnienie bez konieczności porozumiewania się w języku niemieckim
  • zatrudnienie w polskojęzycznym zespole
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • wynagrodzenie w systemie akordowym
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • pracę 6-7 dni tygodniowo

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

  • +49 15171826313

Wiadomości SMS będą ignorowane.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-2021-bez-jezyka-przy-zbiorach-truskawek-jork/

ID ogłoszenia: 12260cb9d45652ad