€ 11/h brutto

Niemcy praca sezonowa od zaraz bez języka w ogrodnictwie przy roślinach szklarniowych Düsseldorf 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 7, 2022 03:03

Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech przy roślinach szklarniowych. Zatrudnienie 2022 w Düsseldorf bez znajomości języka i doświadczenia w ogrodnictwie. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik sezonowy w ogrodnictwie

Pensja: 11 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • sadzenie roślin
  • prace pielęgnacyjne
  • ścinanie i pakowanie
  • praca przy maszynach
  • montowanie pojemników do załadunku roślin

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • umiejętność pracy w zespole
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • motywacja, zaangażowanie
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • prawo do płatnego urlopu
  • zatrudnienie również dla osób bez języka niemieckiego
  • ofertę od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu w pokojach 1-2 osobowych
  • dobre warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • dostęp do świadczeń niemieckich
  • odprowadzanie składek emerytalnych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, dostępnego pod numerem:

  • +48 736 893070

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-niemcy-w-ogrodnictwie-przy-roslinach-bez-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 10061d76de58a416