€ 9,19/h netto

Niemcy praca sezonowa kwiecień 2019 przy zbiorze szparagów bez języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 22, 2019 06:04

Oferujemy zatrudnienie w gospodarstwie z Bremen przy zbiorze szparagów. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od 2 kwietnia 2019 chętnych bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zapewnione jest przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik do zbioru szparagów

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Pensja: 9,19 euro netto na godzinę pracy

Start: od 2 kwietnia do 15 lipca 2019

Zakres zadań:

  • praca fizyczna w gospodarstwie rolnym przy zbiorze szparagów

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie
  • konieczność przyjechania osobiście do siedziby firmy aby podpisać umowę
  • mile widziane zgłoszenia od studentów, rencistów i osób na utrzymaniu

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe od 2 kwietnia do 15 lipca 2019
  • na miejscu pracodawca zapewnia płatne 6 euro dziennie zakwaterowanie
  • opcja dokupienia ciepłego posiłku za 2,50 euro dziennie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesyłanie zgłoszeń na adres:

  • biuro@kamal.info.pl

Kontakt telefoniczny, dostępny jest pod numerem: 736158799

źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorze-szparagow-2019-bremen/

ID ogłoszenia: 1185c6f1eb665e81