€ 11,84 /h + mieszkanie

Niemcy praca fizyczna jako pomoc w dyskoncie bez języka od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy + opcja przedłużenia
  • Opublikowany: sierpień 21, 2018 03:15

Propozycja zatrudnienia od zaraz jako pomoc w dyskoncie z Drezna. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka przy wykładaniu towarów na półki sklepowe.

Stanowisko: Pomocnik w sklepie

Rozpoczęcie pracy w Niemczech: od zaraz

Pensja: 11,84 euro brutto na godzinę pracy

Umowa: na pół roku

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Obowiązki:

  • wykonywanie zadań o charakterze fizycznym przy pomocy w sklepach znanej marki dyskontów na terenie miasta
  • pracownicy będą odpowiedzialny za porządkowanie produktów na regałach, przeliczaniu produktów, rozładunku dostaw, kontroli dat ważności na opakowaniach itp.

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • samodzielność, odpowiedzialność
  • otwartość, przyjazne nastawienie
  • gotowość do podjęcia nauki języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pół roku z możliwością przedłużenia
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione dla pracowników
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc przy sprawach urzędowych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: fizyczna-w-sklepie/08/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-pomoc-w-dyskoncie-od-zaraz-drezno/

ID ogłoszenia: 2365b7b0e10cebb5