€ 4000-15000 PLN/mc

Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka zbiory truskawek 2023 w Bad Friedrichshall

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bad Friedrichshall
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: luty 7, 2023 01:48

W Bad Friedrichshall od kwietnia do podjęcia sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach truskawek pod tunelami. Ogłoszenie 2023 bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie płatne zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Bad Friedrichshall.

Wynagrodzenie: 4000 – 15000 PLN miesięcznie.

Start: zbiór truskawek około 20 kwiecień 30 maj 2023

Liczba miejsc: około 60

Zadania na stanowisku:

* praca polegająca na zbieraniu truskawek pod tunelami foliowymi 10ha oraz na polu o powierzchni około 10 ha.

Wymagania:

sprawność manualna;

doskonała organizacja czasu pracy;

doświadczenie przy zbieraniu owoców w pracy sezonowej;

dobra kondycja fizyczna.

PREFEROWANE KOBIETY

Oferujemy:

umowę sezonową;

*bardzo dobre wynagrodzenie 3.30 euro za 5 kg skrzynkę truskawek

zapewnione zakwaterowanie odpłatnie na miejscu;

wsparcie w zorganizowaniu transportu do Niemiec.

Opis firmy możecie państwo znaleźć na stronie internetowej

www.kemmler-friedrichshall.de

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: 504 736 074.

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-truskawki-niemcy-CID4-IDJnC8P.html

ID ogłoszenia: 66263e12de47b863